ERSAN AYDINLATMA
PERPA

PERPA AYDINLATMA
0212 210 04 62

 

 

 
 
 
 
 

Bizden Haberler

Flexible Stripler
Flexible Stripler
Flexible Stripler 'e ihtiyacınız olduğu anda firmamızla iletişime geçerek hemen tahsil edebilirsiniz. Ayrıca firmamızdan Aydınlatma Armatürleri , Power Led , 220 şerit led gibi ü..

Led Panel
Led Panel
Led Panel'e ihtiyacınız olduğu anda firmamızı arayarak hemen tahsil edebilirsiniz. Ayrıca firmamızdan Aydınlatma Armatürleri , Power Led , Flexible Stripler , 220 şerit led gibi ür&uum..

220 şerit led
220 şerit led
220 şerit led'e ihtiyacınız olduğu anda firmamızı arayarak hemen tahsil edebilirsiniz. Ayrıca firmamızdan Led Panel, Aydınlatma Armatürleri , Power Led , Flexible Stripler gibi ürü..

Perpa Led Aydınlatma
Perpa Led Aydınlatma
Perpa Aydınlatma , Led aydınlatma alanında uzmanlaşmış kadrosuyla perpa'da hizmet vermektedir. Sizde kaliteli işçilik istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Per..

Led Aydınlatma Sistemleri
Led Aydınlatma Sistemleri
Led aydınlatma sistemlerinin en büyük özelliği ; enerjinin hepsini ışık kaynağına yöneltmesi ve ısı yaymamasıdır. Yani %100 faydalı bu sistemde, diğer aydınlatma seçenekl..

Enerji Tasarrufu - Perpa Aydınlatma
Enerji Tasarrufu - Perpa Aydınlatma
Enerji Tasarrufu Nedir Kısaca Nasıl Yapılır Önemi Hakkında Bilgileri Enerji tasarrufu, imalatta, konforumuzda ve iş gücümüzde rastgele bir azalma olmadan enerjiyi randımanlı k..

İstanbul- Perpa Aydınlatma
İstanbul- Perpa Aydınlatma
Perpa ve çevresinde aydınlatma sistemlerine ihtiyaç duyan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. - Perpa Aydınlatma ..

Perpa Aydınlatma
Perpa Aydınlatma
Perpa Aydınlatma perpadaki ofisinde hizmete devam ediyor. - Perpa Aydınlatma ..

Led Panel
Led Panel
İç mekan aydınlatmalarda kullanılmak üzere dizayn edilmiş aydınlatma armatürü LEDPANEL ; ince ve zarif dizayn , homojen aydınlatma yüzeyi, her alana kolayca montaj edebilm..

Led Aydınlatmanın Avantajları
Led Aydınlatmanın Avantajları
%80 ‘e varan Enerji tasarrufu ve uzun ömürlüdür Geleneksel floresan lambasına göre 1/10 oranında güç tüketimi. Düşük güç yö..

İstanbul Led Aydınlatma
İstanbul Led Aydınlatma
İstanbul ve çevresinde led aydınlatma sistemlerine ihtiyaç duyan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Perpa Aydınlatma ..

Led'in Faydaları
Led'in Faydaları
Günde 12 saat çalışan normal bir lamba yılda 40 dolara gelir, fakat bu lambalar yaklaşık 1000 saat çalıştığından bir yılda en az bu lambalardan 4 tane almanız gerekir. Yani toplam..

 

Led Nedir? Neden Led? Aydınlatma Nedir ?

Led Nedir? Aydınlatma Nedir?

Aydınlata Nedir : Işığın bir yere, nesnelere veya bunların çevrelerine görülebilecekleri şekilde uygulanmasına Aydınlatma denir. Işık ise, yaydığı ışınlar ile gözün ağ tabakasını etkileyerek görmeyi sağlayan özel bir enerjidir ve görmesistemine ait bütün algılama ve hissetmelerdir.

Led Nedir : LED, Light Emitting Diode kelimelerinin kısaltılmış halidir ve “Işık Yayan Diyot” anlamına gelir. LED elektrik enerjisini ışığa dönüştüren yarı iletken devre elemanı olarak tanımlanabilir.

Neden Led : Led armatürlerin ömrü normal armatürlere oranla çok çok fazladır. Örneğin Klasik armatürlerin ömürleri 3000-5000 saat iken led armatürlerin ömürleri yaklaşık 50000 ile 100000 saat civarındadır.