ERSAN AYDINLATMA
PERPA

PERPA AYDINLATMA
0212 210 04 62

 

 

NoBaşlık
1Led'in FaydalarıOkunma: 0
Kelime: 65
Günde 12 saat çalışan normal bir lamba yılda 40 dolara gelir, fakat bu lambalar yaklaşık 1000 saat çalıştığından bir yılda en az bu lambalardan 4 tane almanız gerekir. Yani toplamda 60 dolara çıkar. Buradan da anladığınız gibi LED lambalar sadece cüzdanınızı dü Devamı..
2İstanbul Led AydınlatmaOkunma: 70
Kelime: 15
İstanbul ve çevresinde led aydınlatma sistemlerine ihtiyaç duyan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Perpa Aydınlatma Devamı..
3Led Aydınlatmanın AvantajlarıOkunma: 47
Kelime: 243
%80 ‘e varan Enerji tasarrufu ve uzun ömürlüdür Geleneksel floresan lambasına göre 1/10 oranında güç tüketimi. Düşük güç yönetimi ve ısı dağıtma. Akkor lambalarda fleman ısısı 2700 oC, halojen lambalarda 3100 oC, deşarjlı Devamı..
4Led PanelOkunma: 0
Kelime: 47
İç mekan aydınlatmalarda kullanılmak üzere dizayn edilmiş aydınlatma armatürü LEDPANEL ; ince ve zarif dizayn , homojen aydınlatma yüzeyi, her alana kolayca montaj edebilme, hijyen gerektiren alanlarda kullanım, mevcut aydınlatma sistemlerine oranla enerji tasarrufu y&uu Devamı..
5Perpa AydınlatmaOkunma: 0
Kelime: 12
Perpa Aydınlatma perpadaki ofisinde hizmete devam ediyor. - Perpa Aydınlatma Devamı..
6İstanbul- Perpa AydınlatmaOkunma: 66
Kelime: 15
Perpa ve çevresinde aydınlatma sistemlerine ihtiyaç duyan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. - Perpa Aydınlatma Devamı..
7Enerji Tasarrufu - Perpa AydınlatmaOkunma: 0
Kelime: 137
Enerji Tasarrufu Nedir Kısaca Nasıl Yapılır Önemi Hakkında Bilgileri Enerji tasarrufu, imalatta, konforumuzda ve iş gücümüzde rastgele bir azalma olmadan enerjiyi randımanlı kullanmak, israf etmemektir. Aynı işi daha az enerji kullanarak yapmaktır. Bu izolasyonsuz hane Devamı..
8Led Aydınlatma SistemleriOkunma: 69
Kelime: 408
Led aydınlatma sistemlerinin en büyük özelliği ; enerjinin hepsini ışık kaynağına yöneltmesi ve ısı yaymamasıdır. Yani %100 faydalı bu sistemde, diğer aydınlatma seçenekleri gibi ısınıp sıcaklık yayma veya aydınlatma kaynağında kayıplara sebeb olma gibi olasılıklar s&ou Devamı..
9Perpa Led AydınlatmaOkunma: 0
Kelime: 24
Perpa Aydınlatma , Led aydınlatma alanında uzmanlaşmış kadrosuyla perpa'da hizmet vermektedir. Sizde kaliteli işçilik istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Perpa Aydınlatma Devamı..
10220 şerit ledOkunma: 1
Kelime: 36
220 şerit led'e ihtiyacınız olduğu anda firmamızı arayarak hemen tahsil edebilirsiniz. Ayrıca firmamızdan Led Panel, Aydınlatma Armatürleri , Power Led , Flexible Stripler gibi ürünleride satın alabilirsiniz . 220 şerit led / Perpa Aydınlatma Devamı..
ileri